Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 7296

Żółte kartki: 2511

Czerwone kartki: 311

Avalon broni swoją pozycję

Ważne zwycięstwo zapisał na swoim koncie Avalon. Zawodnicy w żółtych strojach pokonali aspirujące do medali SSC. Zanim jednak do tego doszło gracze w granatowych koszulkach postawili twardy opór prowadząc w 13. minucie 2:1. Avalon szybko wziął się jednak za odrabianie strat. Tuż przed przerwą Vitalii Pryshlyak świetnie przymierzył z dystansu zdobywając swojego drugiego gola. To napędziło Avalon. Cztery minuty po zmianie stron z dystansu mocno uderzył Stanislav Redzel, a piłka "przełamała" ręce Bartosza Kąklewskiego. W 32 minucie dobrze akcję na drugim słupku zamknął Roman Slastonov. Po chwili Filip Piwowarski dał nadzieję SSC golem kontaktowych. Końcówka meczu należała jednak do Avalonu. Najpierw Pryshlyak zamienił rzut karny na gola, a następnie Redzel strzałem z dystansu ustalił wynik rywalizacji.