Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1665

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Dwa razy Jose

Już po nieco ponad pięciu minutach wiadomo było, że BNP Paribas nie uda się powtórzyć wygranej 2:0 z pierwszej rundy. Jose Carballo otworzył wynik i miał dużą chrapkę, aby pójść za ciosem, ale to „Bankowcy” jeszcze przed przerwą, za sprawą trafienia Arka Kudzi, doprowadzili do remisu. W drugiej części spotkania dogodne okazje stworzyły sobie oba zespoły, ale skuteczniejsi okazali się gracze Sabre, a dokładniej Jose Carballo, który skompletował dublet i zapewnił „Czerwonym” bardzo ważną wygraną. Ta wywindowała team Pawła Bułki na piąte miejsce! Przegrani plasują się oczko niżej, tuż nad strefą spadkową. Trzynasta kolejka okazała się dla nich pechowa, bo po tej przegranej szanse na zdobycie medalu w tym sezonie są już raczej tylko matematyczne.