Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Skuteczna pogoń...

W meczu zamykającym XIII serię gier Majorel ograł LED Labs. W pierwszej odsłonie pomimo, że bardzo dobrych okazji pod jedną i drugą bramką nie brakowało to zobaczyliśmy tylko jednego gola. Na 1:0 pięknie z powietrza uderzył Patryk Letner. Co więcej w 26. minucie LED Labs poszedł za ciosem, gdy na listę strzelców wpisał się Sebastian Kossakowski. To jednak nie podłamało Majorel. Ekspresowo gola kontaktowego strzelił Helton, który wraz z zespołem rzucił się do odrabiania strat. Pogoń okazała się skuteczna. Nie minęła minuta i mieliśmy remis, gdy po raz drugi do notesu sędziego wpisał się Helton. Losy meczu w 31. minucie przesądził Filip Nowicki, który płaskim strzał z dystansu pokonał Pawła Kmiecika.