W ostatnim spotkaniu poniedziałkowych rozgrywek IX kolejki Biznes Ligi spotkały się lider tabeli- drużyna LANSTERA oraz zajmujący 6. Miejsce Korporaci.
Niestety należy przyznać, że był to mecz jednostronny. Już w kilku pierwszych minutach drużyna Lanstera zdobyła 4 bramki, nie dając nawet na chwilę pograć przeciwnikom na własnej połowie.
Po wielu próbach wreszcie udało się strzelić Korporatom gola dającego cień nadziei na odrobienie strat.
Dwie minuty przed zakończeniem pierwszej partii zawodnik drużyny Lanstera grający z numerem 10- Rafał Skoczeń oddaje mocny strzał na bramkę nie pozostawiając żadnych złudzeń drużynie Korporatów. Ogarnął ich niesłychany marazm. Słychać jedynie pytanie : „co się dzieje" jednak nikt z tej drużyny nie jest w stanie na nie odpowiedzieć.
Tuż po przerwie, na której prawdopodobnie zawodnicy Korporatów starali się zmotywować do dalszej gry pada drugi gol dla tej drużyny. Dzieje się to tuż po rzucie karnym a bohaterem staje się Kamil Waszkiewicz.
Jednak dobry los odwraca się od jego drużyny i szybko po udanym zagraniu piłkę przejmuje Lanster zdobywając kolejny punkt - 6:2.
Drużyna Korporatów nie jest w stanie poradzić sobie z świetnie broniącym Piotrem Plajzerem- bramkarzem Lanstera.
Kolejne gole padają seriami. Wyjątkowy popis sztuki piłkarskiej dają Tomasz Bielach oraz Michał Mleczko.
Spotkanie kończy Tomasz Bielach akcentem w postaci szybkiego strzału wprost do bramki.