Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1193

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Potwierdzenie dobrej dyspozycji

Gracze IBM SWG potwierdzają bardzo dobą dyspozycję w ostatnich tygodniach. Wczoraj odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo, pokonując TE Connectivity (4:1). Prowadzenie objęli niemal w pierwszej akcji spotkania, a piłkę do siatki skierował Mateusz Boba. Wyrównał Mateusz Surmacz, ale jak się potem okazało, było to jedyne trafienie „Pomarańczowych” w tej rywalizacji. Jeszcze przed przerwą „Niebiescy” wypracowali sobie dwubramkową przewagę. Po raz kolejny błysnął Wojtek Miś, który w tym sezonie nie tylko skutecznie gra w defensywie, ale zdobywa także gole! Na 3:1 trafił Michał Pukała, a wynik spotkania w drugiej połowie ustalił Mateusz Boba. IBM SWG wskakuje na najniższy stopień podium i zapowiada walkę o medale.