Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 500

Żółte kartki: 305

Czerwone kartki: 41

Do "czterech" razy sztuka...

Już w 3. minucie meczu otwierającego XVI kolejkę Piotr Suślik wyskoczył najwyżej i było 1:0 dla iTaxi.pl. Zawodnicy poszli za ciosem 5 minut później, gdy ponownie na listę strzelców wpisał się wspomniany wcześniej zawodnik. To jednak nie podłamało Makro. Dwie próby z dystansu graczy w niebieskich strojach okazały się dla nich szczęśliwe. Najpierw Marcin Musiał w kuriozalnych okolicznościach dał swojej drużynie kontakt bramkowy, a później do wyrównania doprowadził Paweł Zakrzewski. Po zmianie stron trwała wyrównana walka, a wszystko co najważniejsze działo się w ostatnich 10 minutach. Na pierwszego gola Filipa Dobosza Makro znalazło skuteczną odpowiedź. Jednak druga bramka napastnika iTaxi,pl okazała się decydująca.