Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 9493

Żółte kartki: 4193

Czerwone kartki: 382

Ciekawie pod koniec...

W grupie pościgowej za ligowym podium znajduje się Primost. Tym razem zawodnicy w białych strojach ograli iTaxi.pl. Pierwsza połowa wskazywała na to, że będzie to jednostronny mecz i nie zmieniło tego wrażenia trafienie na 1:3 debiutującego w szeregach Żółtych Filipa Dobosz. 10 sekund po zmianie strona hattricka skompletował Michał Koźlak, podwyższając prowadzenie Primostu. Jakby tego było mało wspomniany zawodnik siedem minut później dołożył jeszce jedno trafienie. Wtedy dość niespodziewanie jego zespół spuścilł z tonu, a wiatru w żagle nabrało iTaxi.pl. Dzięki golu Adriana Bartosika i dwóm trafieniom Filipa Dobosza tuż przed końcem mieliśmy wynik 4:5. Taksówkarze rzucili się do ataku i mieli piłkę meczową na remis, jednak jej nie wykorzystali i to Primost mógł się cieszyć z kompletu punktów.