W najciekawszym meczu kolejki naprzeciw siebie stanęły zespoły Madrocar – zajmującego trzecie miejsce w ligowej tabeli oraz 4Football Team obecny lider rozgrywek. Od początku meczu pierwsi do ataków ruszyli gospodarze. Już w drugiej minucie dogodną okazję do gola zmarnował Mariusz Małysa. Jednak minutę później to co nie udało się jemu udało się jego partnerowi z drużyny. Po strzale z dystansu Dominika Niechaja piłka niefortunnie odbiła się od obrońcy gości czym zupełnie zmyliła bramkarza i wpadła do siatki. Pomarańczowi poszli za ciosem i w 5 minucie meczu podwyższyli na 2:0. Tym razem trafieniem popisał się Krzysztof Ludwikowski. Madrocar w dalszym ciągu atakował bramkę rywali czując, że dzisiejszego dnia mogą odnieść zwycięstwo nad liderem. Z czasem czerwoni zaczęli śmielej atakować gospodarzy. W jednej akcji bliski zdobycia gola był Tomasz Gardela, ale piłka trafiła w słupek. Druga połowa przyniosła nam kolejne gole dla pomarańczowych. Najpierw piękną solową akcją popisał się Mariusz Małysa i pokonał bramkarza gości. Chwilę potem na 4:0 podwyższył Krystian Rapacz. W samej końcówce meczu po jeszcze jednym golu dołożyli Mariusz Małysa i Dawid Maślak. Dzięki zwycięstwu Madrocar awansował na drugie miejsce spychając dotychczasowego lidera na trzecią pozycję.