W ciekawie zapowiadającym się meczu, w którym spotkały się drużyny TESCO i Lynka górą byli goście. Pierwsze kilka minut było bardzo wyrównanych. Gra toczyła się w środku pola, a drużyny skupiały się na skutecznej obronie dostępu do swojej bramki. W 10 minucie niebiescy przeprowadzili akcję, która zakończyła się golem. Jego strzelcem był Adrian Pudlik. Chwilę później ten sam zawodnik miał ponownie dogodną okazję, ale tym razem zabrakło mu precyzji przy dobitce strzału i piłka powędrowała obok słupka. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę gola kontaktowego zdobyli gospodarze. Dzięki trafieniu Krystiana Raka doprowadzili do remisu. Drugą połowę zdecydowanie lepiej rozpoczęli goście. Szybko strzelone trzy bramki pozwoliły im na spokojną i rozważna grę. Golami podzieli się Michał Dachowski x2 oraz Adrian Pudlik. Goście na te trafienia odpowiedzieli jednym golem, którego strzelcem okazał się ponownie Krystian Rak . W samej końcówce zwycięstwo gości na 5:2 przypieczętował Michał Dachowski, dzięki czemu ustrzelił klasycznego hattrika i walnie przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny. Dzięki niemu Lynka awansowała na fotel lidera.