Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Mistrzowski CRAFT PARTNER

CRAFT PARTNER znał wcześniejsze wyniki 18. kolejki i wiedział, że bez względu na to, co wydarzy się z meczu z Grupą Heban, mistrzostwo mają już zagwarantowane! To nieco rozluźniło atmosferę u lidera, który na przerwę schodził, przegrywając 1:3. Na początku drugiej połowy kontakt złapał Dawid Mucha, ale szybko odpowiedział Michał Kowalik. To mocno rozdrażniło Maćka Szcześniewskiego, który widząc nieporadność kolegów z ofensywy wziął sprawy w swoje ręce i z własnej połowy przelobował golkipera Grupy Heban. Ten nie popisał się przy golu na 4:4. Jego zbyt krótkie wznowienie gry sprawiło, że Maciek Pietraszak zapewnił CRAFT PARTNER punkt, który koniec końców satysfakcjonuje również „Biało-czarnych”, którzy pozostali w II Lidze!