W meczu otwierającym IX kolejkę spotkań w III lidze grupie A zmierzyły się zespoły outsidera ligi drużyny Selvita oraz będącej na znacznie lepszej pozycji drużyny Polplast. Przewaga jaką posiadali czarni w tabeli miała również swoje odzwierciedlenie na boisku. Od samego początku drużyna gości narzuciła swoje warunki gry. Rozgrywali oni wyłącznie piłkę na połowie rywali, a ich przewaga była bardzo widoczna. Już w 5 minucie przyniosło to efekt. Do rzutu wolnego ustawionego przed polem karnym podszedł Łukasz Nowak i pewnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi. Chwilę potem było już 2:0, a gola zdobył Kamil Podoba. Gospodarze nie mieli wiele do powiedzenia z dobrze grającymi goścmi. W jednej z nielicznych akcji dobrze zapowiadająca się akcję w ostatniej chwili przerwał golkeeper czarnych. Jeszcze w pierwszej połowie zespół Polplast dołożył kolejne dwa trafienia. Ich autorami byli ponownie Kamil Podoba i Łukasz Nowak. Po zmianie stron mecz miał taki sam przebieg. W dalszym ciągu stroną dominującą byli goście, którzy raz po raz atakowali bramkę Selvity. Ataki te przyniosły im jeszcze trzy bramki strzelone w drugich 20 minutach. Na 5:0 podwyższył Rafał Braś. Ten sam zawodnik dodatkowo zdobył jeszcze szóstego i siódmego gola dzięki czemu skompletował hattricka. Polplast odnosi bezdyskusyjne zwycięstwo, dzięki czemu przesuwa się o jedno oczko w górę w ligowej tabeli.