W ostatnim rozgrywanym dziś meczu ostatnia drużyna ligowej tabeli zespół KPMG, który do tej pory nie zdobył żadnego punktu podejmował ekipę Sklepy Kocyk. Początek spotkania lepiej rozpoczął się dla gospodarzy. Solową akcję w wykonaniu Pawła Szczepańskiego wykończył Rafał Rybak, który skierował piłkę do pustej bramki. Później do głosu doszedł zespół gości. Zaczął on stwarzać składniejsze akcje, a bramka była kwestią minut. I tak też się stało. Po błędzie obrońcy piłkę przejęli zieloni, następnie powędrowała ona do Michała Piróga i ten zdobył bramkę na 1 do 1. Chwilę potem ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2:1 dla swojej drużyny. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Drugą część spotkania znów lepiej rozpoczęli niebiescy. Dwójkową akcję Grzegorza Madejczyka i Pawła Szczepańskiego wykończył ten pierwszy. Później trzy bardzo dobre okazje do zdobycia gola mieli goście, ale nie potrafili ich zamienić na bramkę. Zemściło się to na nich chwilę później, gdy dwa gole zdobyli niebiescy. Ich autorami ponownie był Grzegorz Madejczyk i Paweł Szczepański. Zieloni szybko odpowiedzieli na tego gola, a bramkę kontaktową zdobył Arkadiusz Drab. Do końca meczu starali się oni atakować ze wszystkich sił, by zdobyć bramkę dająca im remis. Po jednej z takich akcji z kontrą ruszyli gospodarze i zdobyli piątą bramkę (Paweł Szczepański). Chwilę później sędzia zakończył mecz i zespół KPMG odniósł zwycięstwo zdobywając tym samym pierwsze punkty w ligowej tabeli.