Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 9444

Żółte kartki: 4155

Czerwone kartki: 379

Miłe złego początki...

Duży zwrot akcji obejrzeliśmy w trzecim meczu XI kolejki. Pierwsze 10. minut gry to zdecydowana przewaga Nokii, która przełożyła się na dwa gole Granatowych i kolejne ich okazje. Wtedy nic nie wskazywało na to, że EQTek może wrócić do gry, ale gdy gracze w czerwonych koszulkach zdobyli gola kontaktowego wszystko się odmieniło. EQTek złapał wiatr w żagle i nacierał z kolejnymi atakami. Jeszcze przed przerwą głównie za sprawą Mateusza Ziółki wspomiany zespół wyszedł na prowadzenie 4:2. Na wstępie drugiej odsłony Nokia zdobyła gola kontaktowego, gdy po raz drugi do protokołu sędziego wpisał się Mateusz Szymakowski. W kolejnych minutach EQTek bardzo skutecznie bronił dostępu do swojej bramki i zagrażał bramce Nokii. Kropkę nad "i" postawił wspomniany Ziółko, który tym samym skompletował hattricka.