Jednostronny przebieg miało kolejne spotkanie, w którym zmierzyły się zespoły Scanmed Multimedis, a także Madrocar. Szybko na prowadzenie wyszli pomarańczowi bowiem już w 3 minucie gola zdobył Mariusz Małysa. Chwilę potem było już 2:0, a strzał z dystansu na bramkę zamienił Dominik Niechaj. Drużyna gospodarzy w jednej ze swoich nielicznych akcji była bliska strzelenia gola, ale piłka minimalnie minęła bramkę rywali. W odpowiedzi do kolejnych ataków ruszyli goście. Przed przerwą zaaplikowali swoim rywalom jeszcze trzy bramki i na tablicy widniał wynik 0:5. Autorami tych bramek byli Krystian Rapacz oraz dwukrotnie Marcin Sosin. Druga połowa to dalsza goleada w wykonaniu pomarańczowych. Strzelili oni w tym czasie jeszcze cztery bramki, ale również grzeszyli skutecznością bo bramek powinno być zdecydowanie więcej. Prym w swojej drużynie wiódł Marcin Sosin, który dołożył jeszcze dwa trafienia, a także gole strzelili Dawid Maślak, Dominik Niechaj. Bordowi mieli okazję by zdobyć bramkę honorową, ale nie wykorzystali bardzo dobrej sytuacji sam na sam z bramkarzem. Wynik końcowy 0:9.