W kolejnych meczu zmierzyły się drużyny Polplast (czarni) oraz Madrocar (pomarańczowi). Spotkanie to było toczone na bardzo wyrównanym poziomie od pierwszych do ostatnich minut. W pierwszej połowie obie drużyny tworzyły bardzo ładne akcje pod bramką rywali. Nie brakowało groźnych strzałów. Pierwsi bliscy strzelenia bramki byli pomarańczowi w 5 minucie meczu jednak piłka po strzale Mariusza Małysa zatrzymała się na słupku. W odpowiedzi minutę później szczęścia zabrakło czarnym, gdy w słupek trafił Łukasz Nowak. W 10 minucie meczu pomarańczowi przeprowadzili najładniejszą akcję meczu. Szybkie podania z pierwszej piłki wyjście na pozycję i pech, piłka trafia w poprzeczkę bramki Polplastu. Wynikiem 0:0 zakończyła się pierwsza połowa. Druga połowa nadal była bardzo wyrównana, jednak więcej szczęścia tym razem miała po swojej stronie drużyna czarnych. W odstępie 2 minut strzelili dwie bramki, których autorami byli Marek Łapa i Nowak Łukasz. Po mimo prób odwrócenia losów meczu przez drużynę Madrocaru, Polplastowi udało się dowieź zwycięstwo do końca.