Trzecia kolejka III ligi grupy A rozgrywana była w bardzo niekorzystnych warunkach, przy bardzo mocno podającym deszczu. W pierwszym meczu spotkały się zespoły KPMG oraz Ericpol - drużyny, które na swoim koncie miały do tej pory po jednej porażce i brak zdobyczy punktowej. Od początku meczu uwidoczniła się przewaga Ericpol-u. Biali raz za razem atakowali bramkę niebieskich i w efekcie czego już w 5 minucie wyszli na prowadzenie, a strzelcem bramki był Seweryn Łach. Trzy minuty później drużynie białym udaje się zdobyć drugą bramkę za sprawą Romana Paloska. W kolejnych minutach gra się wyrównała i była toczona głównie w środku boiska bez klarownych sytuacji do strzelenia gola zarówno ze strony jednych jak i drugich. Jednak tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Ericpol strzelił trzecią bramkę, a jej autorem był Paweł Karbarz. Wynik 3:0 do dla gości. Początek drugiej połowy rozpoczyna się podobnie jak w pierwszej, dalej drużyną przeważająca jest ekipa Ericpol. Swoją przewagę w drugiej połowie dokumentują strzeleniem aż 5 bramek. Kolejnymi ich zdobywcami byli Piotr Doktór, Seweryn Łach, który zdobył bramkę po bardzo ładnej indywidualnej akcji, Roman Paloska, Paweł Karbarz oraz Piotr Doktór. Drużynę niebieskich stać było tylko na strzelenie honorowej bramki, a jej autorem był Paweł Szczepański. Ostatecznie wynik 8:1 na korzyść drużyny Ericpol, zasłużone zwycięstwo i pierwsze punkty w ligowych rozgrywkach.