Mecz rozpoczął się od celnego strzału Małysa z ekipy gości oddanego w 2 minucie. W rewanżu Łach po 5 minutach oddał niecelne uderzenie. Groźnie pod bramką Ericpolu było w 9 min meczu kiedy to Małysa sprzed bramki odbił piłkę od poprzeczki. Pierwszy gol padł dla Madrocaru w 14 min: z pola karnego obok bramkarza strzelił Maślak. W 2 minuty później Małysa podwyższył na 2:0, umieszczając futbolówkę pod poprzeczką. Po tym odpowiedział Ericpol: pod koniec I połowy Paloska był sam na sam z bramkarzem przeciwników, z kolei po strzale Tłuczka piłkę zablokował obrońca rywali.
2 połowa rozpoczęła się od ataków Madrocaru. Małysa w 1 minucie niecelnie strzelił na bramkę Ericpolu po ładnej wymianie piłki. Następnie ten sam zawodnik z rzutu rożnego kopnął ponad bramkę. W 4 minucie padł kontaktowy gol dla Ericpolu autorstwa Łacha – z lewej strony poszła akcja, Łach dostał piłkę od Paloska i strzelił z kilku metrów. Zarysował się wtedy przewaga Ericpolu, którzy atakiem pozycyjnym ładnie wymieniali miedzy sobą futbolówkę. W końcówce groźnie strzelali zawodnicy Madrocaru: w 16 min Kaim strzelił z bliska w róg bramkarza, minutę później ładny strzał oddał Małysa – celnie w koszyk bramkarza. Ostatnie minuty to ataki Ericpolu: Łach i Kulik strzelali, ale bramkarz ładnie wybronił.