Kolejne spotkanie to pojedynek, w którym lider obecnych rozgrywek drużyna ABB podejmowała zespół Kolporter. Pierwsze minuty meczu zgodnie z oczekiwaniami należały do gospodarzy. Dwie bramki strzelone przez gospodarzy pozwoliły im na spokojniejszą grę. Najpierw Płatek Robert, a potem Kuczek Tomasz dali dwubramkowe prowadzenie. Szybko strzelone gole lekko uśpiły gospodarzy, bowiem coraz groźniej zaczęli atakować goście. W krótkim odstępie czasu mieli oni dwie dogodne okazje do zdobycia bramki głową, ale w obu przypadkach piłka minimalnie minęła bramkę zespołu ABB. W końcówce pierwszej połowy w dalszym ciągu zespołem mającym więcej okazji strzeleckich byli pomarańczowi jednak to lider do przerwy prowadził 2:0. Po zmianie stron ponownie lepiej rozpoczęli biali. Po ładnej akcji całego zespołu na 3:0 podwyższył Krzysztof Rysz. Ten sam zawodnik oraz Tomasz Kuczek dołożyli po jeszcze jednym trafieniu. Pomiędzy tymi bramkami gościom udało się zdobyć honorowego gola i ostatecznie gospodarze zwyciężyli 5:1.