Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 9450

Żółte kartki: 4155

Czerwone kartki: 379

Zmiana miejsc...

Bezpośrednie starcie, którego stawką utrzymanie w lidze dla Coca-Coli. Gracze w czarnych koszulkach byli zdecydowanie lepsi w pierwszej odsłonie, stwarzając zdecydowanie więcej zagrożenia pod bramką HSBC. Natomiast gracze w białych koszulkach obudzili się dopiero w końcówce pierwszej odsłony zmniejszając swoje straty na 1:3. Po przerwie Coca-Cola bardziej zdecydowanie oddała inicjatywę rywalom. Gdy na 4 minuty przed końcem gola kontaktowego zdobył Marek Kozera HSBC postawiło wszystko na jedną kartę i miało swoją piłkę meczową. Piłka po strzale z rzutu wolnego dość pechowo została zatrzymana na linii bramkowej Coca-Coli... przez gracza HSBC. W tych okolicznościach Coca Cola wygrała bardzo ważny mecz i wyprzedziła zespół Marcina Kozery w ligowej tabeli. HSBC otwiera strefę spadkową.