Późnym wieczorem w ostatnim meczu VIII kolejki II ligi D zmierzyły się zespoły Morele.net oraz IBM SWG. Gospodarze przystąpili do tego meczu w liczbie zawodników wynoszącej sześć. Już początek meczu pokazał, iż ciężko będzie im nawiązać walkę z bardziej liczną ekipą IBM SWG. Szybko strzelone cztery bramki przez gości ustawiły spotkanie. Golami podzieli się Tomasz Górka 3x i Cezary Górka. Pomimo liczebnego osłabienie gospodarze również starali się przeprowadzać jakieś akcję . Udało się im zdobyć w pierwszej połowie trzy gole, których autorami byli Mateusz Szewczyk 2x i Rafał Kapa. Jednak i goście dołożyli kolejne trzy trafienia i do przerwy na tablicy widniał wynik 3:7. Kolejne bramki zdobyli Wojciech Miś, Tomasz Górka i Wojciech Szyszko. Po zmianie stron nadal trwał pokaz umiejętności strzeleckich z obu stron. Lepiej w tym radzili sobie goście, którzy zaaplikowali rywalom kolejnym 7 bramek. Dwie dołożył Tomasz Górka, który zdobył w sumie sześć bramek, dwie Wojciech Szyszko, kolejne dwie Cezary Górka oraz jedną Kamil Kuduk. Pomimo grze w sześciu gospodarze również zdobyli kolejne dwa gole, którym strzelcami byli Mateusz Szewczyk i Krzysztof Baryła. Końcowy wynik meczu to aż 14 do 5 na korzyść IBM SWG.