W kolejnym meczu w walce o ligowe punkty stanęły drużyny INTERIA.PL oraz Kolporter. Pierwsi groźną akcję przeprowadzili goście. W 4 minucie po ładnej wymianie podań bliski pokonania bramkarza był Mateusz Kluska, ale piłka po jego strzale minimalnie minęła słupek bramki. Do 15 minuty mecz miał spokojny przebieg. Gra odbywała się głównie w środku, a zawodnicy obu drużyn stworzyli tylko kilka okazji, które i tak nie zakończyły się żadnym golem. Wtedy właśnie gola dającego prowadzenie gospodarzom zdobył Andrzej Barański. Kolporter próbował szybko odpowiedzieć, ale pewnie funkcjonowała obrona drużyny INTERIA.PL i goście mieli problemy z przedostaniem się pod bramkę rywali. Druga połowa rozpoczęła się od gola na 2:0 strzelonego przez Andrzeja Barańskiego. Kilka chwil później sędzia podyktował karnego dla gospodarzy. Do piłki podszedł Radosław Makuła i uderzył na bramkę. Jego intencje wyczuł bramkarz, ale wobec dobitki był już bez szans i było 3:0. W końcowej fazie meczu oba zespoły zdobyły po jednym golu i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:1. Bramki zdobyli Krystian Gruszczyński – INTERIA.PL oraz honorowanie trafienie dla Kolportera zaliczył Janusz Dziaduła.