Ostatni mecz rozgrywany w ramach VI kolejki to pojedynek zespołów wicelidera INTERIA.PL oraz przedostatniej drużyny, ekipy ART BLACK. Pierwsze część spotkania zdecydowanie należała do gości. Szybko wyszli oni na prowadzenie bowiem już w 3 minucie gola na 1:0 zdobył Andrzej Janecki. W 6 minucie było już 2:0, a gola zdobył Sławomir Poznański. Kolejny gola padł 5 minut później i było już 3:0. Strzelcem bramki był ponownie Andrzej Janecki. Przed końcem pierwszej połowy gospodarzom udało się zdobyć pierwszą bramkę, której strzelcem był Krystian Gruszczyński. Zaraz po wznowieniu drugiej połowy na strzał zdecydował się Andrzej Janecki i umieścił piłkę w siatce obok zdezorientowanego bramkarza gospodarzy. Gdy w 24 minucie Dawid Kozłowski strzelił gola na 5:1 wydawało się, że jest już po meczu. Przez kolejne kilka minut zawodnicy drużyny INTERIA.PL próbowali strzelić bramkę, ale brakowało im szczęścia. W końcu w 32 minucie uśmiechnęło się ono do nich gdy gola zdobył Radosław Makuła. Od tego momentu ruszyli oni na swojego rywala jak gepard na swoją ofiarę. W ciągu trzech minut zdobyli dwie bramki (Michał Badora, Krystian Gruszczyński) i na tablicy widniał wynik 4:5. Gdy wydawało się, że sędzia zakończy to spotkanie w ostatniej akcji meczu Radosław Makuła zdobył bramkę dającą jakże szczęśliwy remis drużynie INTERIA.PL. Po spotkaniu zawodnicy gości nie mogli uwierzyć, że potrafi wyszarpać sobie pewne już trzy punkty. Gospodarzom należy się natomiast szacunek za walkę do samego końca, pomimo, że przegrywali już 5:1.