Sędziowie: Łukasz Ścigalski

Mecze: 7

Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Istnym pogromem zakończył się pojedynek zespołów morele.net oraz Napad.pl . Początek meczu jak i cała pierwsza połowa nie zapowiadał takiego zakończenia. Gra toczyła się głównie w środku pola, a akcje podbramkowe obu zespołów można było policzyć na palcach jednej dłoni. Jednak z czasem zaczęła zarysowywać się nieznaczna przewaga gości. Udokumentowali ją oni golem strzelonym przez Mariusza Nawrota po bardzo ładnej dwójkowej akcji. Tuz przed końcem pierwszej połowy ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2:0. Początek drugiej połowy to kolejny gol dla niebieskich. Autorem bramki był Robert Ziólko. Gdy w 33 minucie Mateusz Szczepan strzelił gola kontaktowego dla gospodarzy wydawało się, że pójdą oni za ciosem by powalczyć jeszcze o końcowy wynik. Jednak od tego momentu prawdziwy pokaz umiejętności pokazali goście. W kilka minut strzelili oni kolejnych pięć bramek czym odebrali gospodarzom nadzieje na korzystny wynik. Po dwa gole dołożyli Mariusz Nawrot, dla którego było to trzecie i czwarte trafienie w meczu oraz Robert Ziółko, który tym samym skompletował hattricka. Dodatkowo jednego gola dołożył Michał Boroń. Również na słowo uznania zasługuje Łukasz Moskal, który w tym meczu zaliczył aż pięć asyst. Dzięki zwycięstwu Napad.pl awansował na pozycję wicelidera.