Mecz pomiędzy zespołami Sparta oraz IBM SWG rozpoczął VI kolejkę zmagań w II lidze grupie D. Pierwsze minuty meczu należały do zespołu białych. Stwarzali oni sobie więcej okazji bramkowych, częściej przebywali na połowie rywala i to też przyniosło efekt. Już w 3 minucie meczu gola dającego prowadzenie gospodarzom zdobył Rafał Kędzior. Wraz z upływem czasu mecz się wyrównał. Do swoich okazji bramkowych zaczęli dochodzić również zawodnicy gości, ale nie potrafili ich wykorzystać. W jednej z nich mocnym strzałem z wolnego popisał się Cezary Górka, jednak bramkarz z wielką trudnością obronił ten strzał. W odpowiedzi po szybkiej akcji zespołowej na 2:0 podwyższył Krzysztof Olejarz i takim wynikiem skończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron szybko do odrabiania strat wzięli się bordowi. Już dwie minuty po wznowieniu gry gola kontaktowego zdobył Tomasz Górka. Zdobyty gol dodał skrzydeł gościom, którzy ruszyli do bardziej skomasowany ataków. W 33 minucie przyniosło to efekt w postaci gola, którego strzelcem okazał się Cezary Górka. W końcówce meczu gospodarze próbowali przechylić jeszcze szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ostatecznie jednak nie udało im się zdobyć trzeciej bramki i mecz zakończył się podziałem punktów.