Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 500

Żółte kartki: 305

Czerwone kartki: 41

Rzutem na taśmę!

Bardzo trudne warunki Chomikowi Gdów w środowy wieczór postawiło ALLboards. Czekający na pierwsze punkty debiutant szybko objął skromne prowadzenie za sprawą Mykola Kotyka. „Czerwoni” odpowiedzieli na cios ten jednak w najlepszy możliwy sposób. Spora w tym zasługa Mateusza Kamińskiego. Zawodnik ten przed przerwą nie tylko wyrównał, ale i trafił na 2:1. Kiedy na kilka minut przed końcem wynik wyrównał debiutujący Michał Dudek wydawało się, że spora niespodzianka stanie się faktem. Ostatnie słowo należało jednak do Michała Szlachty i spółki. Gol Karola Kowalskiego zapewnił bezcenne trzy punkty. Rozmiary wygranej mogły być jeszcze bardziej okazałe, jednak okazji do skompletowania hattricka nie wykorzystał Kamiński, którego z rzutu karnego „wyczuł” golkiper ALLboards.