Mecz morele.net z Kolporterem to zacięta i wyrównana walka do ostatnich minut. Pierwsi na prowadzenie wychodzą gospodarze i dzięki bramce Kamila Sosnowskiego w 3 minucie jest już jeden do zera. Ale goście nie są dłużni. Kilka minut później wyrównuje Janusz Dziaduła. Zdecydowanie nie da się z określić faworyta. W tym spotkaniu można było zobaczyć trochę dobrego futbolu i wiele włożonego serca. Druga połowa to więcej bramek. Zmęczeni zawodnicy zaczęli popełniać więcej błędów, co szło w parze ze stratą goli. I tak powtarza się sytuacja z początku spotkania, morele znów obejmuje prowadzenie. Karol Tomczyk wykorzystuje dobre podanie Kamila Sosnowskiego. Kolporter jednak ma zawodnika, który nie pozwala się długo cieszyć rywalom z przewagi. Drugą swoją bramkę w tym spotkaniu zdobywa Janusz Dziaduła. Do ostatnich minut nie wiadomo było, kto okaże się zwycięzcą. Kilka minut przed zakończeniem schemat spotkania się powtarza, bramkę dającą prowadzenie dla gospodarzy zdobywa Rafał Kapa. Wydaję się, że to gol dający zwycięstwo białym. Ale nic bardziej mylnego, Zdeterminowani pomarańczowi w ostatniej akcji meczu pokazują, że są godnym przeciwnikiem, piłkę między słupkami umieszcza Michał Fiet kończąc spotkanie rezultatem 3-3.