Bardzo wyrównany przebieg miał mecz, w którym zmierzyli się lider obecnych rozgrywek, a więc drużyna ABB z zespołem wicelidera ekipa INTERIA.pl. W czasie całych 40 minut obie drużyny stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, jednak zgodnie wykorzystały tylko po dwie z nich. W pierwszej połowie szybko na prowadzenie wyszła drużyna ABB za sprawą bramki Tomasza Kuczka. Jeszcze przed przerwą gola na 1:1 strzelił Krystian Gruszczyński. W między czasie jedni jak i drudzy nie potrafili w większy stopniu wykorzystać nadarzających się okazji bramkowych. Po zmianie stron gra nadal miała wyrównany przebieg. Pierwsi bramkę dającą prowadzenie tym razem zdobyli gospodarze. Sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał Krystian Gruszczyński dla którego była to już druga bramka w dzisiejszym meczu. W odpowiedzi gola na 2:2 zdobył Miłosz Miśkiewicz. Jak się okazało była to ostatnia bramka meczu. Sprawiedliwy remis, obie drużyny dopisują do swojego konta po jednym punkcie.