Parę trzeciego meczu stworzyły zespoły Napad.pl oraz IBM SWG. W meczy tym padło bardzo dużo bramek, jednak zacznijmy od początku. Kilka pierwszych minut spotkania wyglądało na w miarę wyrównanych. Żadna z drużyn nie potrafiła osiągnąć większej przewagi na boisku, jednak z czasem to zawodnicy Napad.pl coraz śmielej zaczęli atakować. Ich przewaga rosła czego dowodem był gol zdobyty przez Łukasza Moskala. Trzy minuty później niebiescy podwyższyli na 2:0, a bramkę strzelił Mariusz Nawrot, który w dzisiejszym meczu był prawdziwym katem swoich rywali strzelając im łącznie pięć bramek. Jeszcze przed przerwą trzeciego gola swojej drużynie dał Robert Ziółko. Drugą połowę bardziej zmotywowani rozpoczęli bordowi. Szybko strzelili bramkę na 3:1 (Paweł Konoć) i wydawało się, że ruszą z odsieczą na rywali po kolejne gole. Jednak ich zapędy szybko ostudzili gospodarze, a konkretnie ich jeden zawodnik. W odpowiedzi zdobyli oni kolejne 4 bramki, a autoremwszystkich trafień był nie kto inny jak świetnie dysponowany tego dnia Mariusz Nawrot. Gościom też udało się zdobyć jeszcze trzy bramki – Cezary Górka 2x i Tomasz Górka, jednak nie wystarczyło to by dzisiejszego dnia odnieść zwycięstwo. Dzięki zwycięstwu Napad.pl umacnia się w czołówce tabeli.