Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1668

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

W drodze po medal...

Drugi mecz z rzędu wygrali Zmączeni. Tym razem zawodnicy w czarnych koszulkach pokonali Grawiera. W 11. minucie Michał Pilarczyk sprytnie przełożył sobie piłkę na lewą nogę, a po chwili była ona już w bramce Złotych. Na 2:0 podwyższył Michał Pelc po świetnym dograniu piłki w pole karne Sergieja Yelysieieva. Gravier odpowiedział fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego Kamila Bystronia, jednak ostatnie słowo w pierwszej połowie należało do Zmączonych. Długie podanie Michała Pilarczyka na gola zamienił Marcin Kluska. Po zmianie stron Zmączeni jeszcze częsciej zagrażali bramce Dawida Pałki i co najważniejsze dla nich przyniosło to im jeszcze wyższe prowadzenie. Dopiero przy stanie 1:6 swojego drugiego gola w meczu zdobył Gravier. Ponownie na listę strzelców wpisał się Kamil Bystroń. Zmączeni pewnym krokiem zmierzają w kierunku medalu.