Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 2526

Czerwone kartki: 311

Średnia ocena: 4.8888888888889

Falstart Revoluta

Do rozgrywek po przerwie powrócił Revolut. Z pewnością do udanych debiutu w nowym sezonie nie mogą zaliczyć zawodnicy w czarnych strojach. Zgodnie z przedmeczowymi zapowiedziami szybkie prowadzenie po strzale Grzegorza Perza objął DRABEST. Chwilę później do remisu samobójczym strzałem doprowadził Michał Kołodziejczyk. Kolejne minuty to jednak popis gry „Żóltych”, którzy raz po raz nękali golkipera przeciwników. Fenomenalny występ oprócz wspominanego wyżej Perza (cztery bramki i asysta) zaliczył również Kamil Majka (3 trafienia i 4 kluczowe podania). W ostatecznym rozrachunku Konrad Wójcik i spółka pokonują przeciwnika 11:1 i z dziewięcioma punktami zadomawiają się na najniższym stopniu podium.