Trzecia kolejka zapowiadała się bardzo ciekawie, ale niestety pogoda nie sprzyjała zawodnikom. I tak w strugach deszczu rozpoczyna się pierwszy mecz pomiędzy Kraków Airport Taxi a Lorenz. Już od drugiej minuty przewagę zdobywają gospodarze. Rzut wolny po faulu wykorzystał Kamil Piórkowski i w ten sposób rozwiązał worek z bramkami, które co minutę wpadały między słupki rywali. Triumfującym strzelcem kolejnej bramki jest Tomasz Kokoszka, który wykorzystuje podanie z wolnego Marka Bastera. W 4 minucie po dwójkowej akcji Kamila Piórkowskiego i Tomasza Ziółko, futbolówka znów ląduje w siatce czerwonych. 6 minuta to kolejny stały fragment gry i dośrodkowanie, drugiego gola w tym meczu do listy strzelców dopisuje Kamil Piórkowski. W pierwszej połowie goście przeprowadzili tylko jeden atak na bramkę dający nadzieję na strzelenie gola. Ładne przejęcie piłki w środku pola przez Dawida Przybytek i strzał z dystansu kończy się pudłem, piłka przechodzi minimalnie koło lewego słupka bramkarza. Korner w 10 minucie wykonany przez Dariusza Podedworny skutkuje kolejnym trafieniem przez Kamila Piórkowskiego, który zdobywa hat-tricka. Niewątpliwie stałe fragmenty gry to to, w czym biali czują się najlepiej. Jeszcze dwa razy udowadniają, że nie marnują sytuacji po faulach na ich napastnikach. W 14 minucie do piłki podchodzi Dariusz Podedworny i zdobywa kolejny punkt. Cztery minuty później jego wyczyn kopiuje Michał Klimek. Zawodnik ten pod koniec pierwszej połowy przeprowadza jeszcze jedną akcję: spychany przez obrońców ze środka pola oddaje celny strzał z ostrego kąta i umieszcza piłkę miedzy bramkarzem a słupkiem. Zawodnicy kończą pierwszą połowę spotkania wynikiem 8 do 0. W drugiej części spotkania role się odwróciły. Zmęczeni gospodarze grają piłką w środku pola. Przeprowadzają znacznie mniej ataków niż przeciwnicy, którym nie przeszkadzają pogarszające się warunki pogodowe. Konstruują coraz to ładniejsze akcje, które skutkują już na początku pierwszej połowy. Strzałem z daleka zaskakuje bramkarza Mirosław Dębosz zdobywając tym samym motywującego gola. W 23 minucie w jego ślady poszedł kolega z zespołu Dawid Przybytek. Lorenz przyjmuje nową taktykę- strzały z daleka. W tych warunkach okazała się ona bardzo skuteczna. W 38 minucie Dawid Przybytek kolejny raz strzela, bramkarz gospodarzy nie ma nic do powiedzenia. Dobra passa gości w drugiej połowie nie zmienia losów spotkania po wypracowanej przewadze Airpotr. Wynik na 9-3 podwyższa jeszcze Michał Klimek w pojedynku sam na sam z bramkarzem, tym razem lepszy okazuje się napastnik.