Mecze: 979

Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

W kolejnym meczu lider obecnych rozgrywek zespół Przybylski DV-BOX podejmował drużynę Przedszkole Fair Play. Pierwsza połowa meczu miała w miarę wyrównany przebieg z nieznacznym wskazaniem na zespół gospodarzy. Początek należał jednak do gości. Stworzyli sobie oni dwie dogodne okazje do zdobycia gola, ale na drodze do bramki stawał bramkarz gospodarzy, który ratował swoją drużynę po strzałach zawodników Przedszkola Fair Play, a także był górą w sytuacji jeden na jeden z napastnikiem rywali. Z czasem do swoich okazji zaczęli dochodzić gospodarze. Już jedna z ich pierwszych dogodnych okazji do zdobycia bramki zakończyła się golem. Po błędzie obrońcy piłkę przejął Mateusz Ziółko i zagrał do Tomasza Biesagi, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Kolejne groźne akcje przyniosły kolejnego gola. W 7 minucie na 2:0 podwyższył Jan Tota. Dwie minuty później powinno być już 3:0 ale piłka po strzale zawodnika Przybylski DV-BOX trafiła w poprzeczkę. Od tego momentu gospodarze zaczęli rozważniej grać piłką dłużej się przy niej utrzymując. Goście natomiast od czasu do czasu wyprowadzali akcje i jedna z nich zakończyła się powodzeniem. Przed końcem pierwszej połowa strzał na bramkę zamienił Rafał Kuźniar. Po zmianie stron większą przewagę osiągnęli gospodarze. Stwarzali sobie dogodniejsze okazje, a gole były kwestią minut. I tak też się stało w 26 minucie. Bramkę na 3:1 zdobył ponownie Tomasz Biesaga. Chwilę później kolejne trafienie dołożył Mateusz Ziółko. W końcówce meczu gościom udało się zdobyć drugiego gola, którego strzelcem był Rafał Data. Gdy wydawało się, że tak zakończy się to spotkanie w ostatniej akcji meczu zwycięstwo na 5:2 drużyny Przybylski DV-BOX przypieczętował Maciej Golmento. Zwycięstwo to umocniło zespół gospodarzy na pozycji lidera.