Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Nie ma siły na Limbud...

W zaległym meczu III Ligi B OdszkodowaniawKrakowie.pl uległy Limbudowi. W pierwszej połowie rywalizacja była niezwykle wyrównana, Odszkodowania nie zrobiły sobie nic z szybkiego prowadzenia rywali i zdołały nawet odwrócić na moment losy rywalizacji obejmując prowadzenie 3:2. Jeszcze przed przerwą Limbud zwarł szyki i nie tylko odrobił stratę, ale jeszcze poszedł za ciosem i wypracował sobie dwa gole zaliczki. Po zmianie stron Limbud skupił się na kontrolowaniu rywalizacji. Za każdym razem, gdy zawodnicy w czarnych koszulkach zmniejszali straty to ekipa Krzysztofa Nieckarza zachowywała spokój i odzyskiwała bezpieczną przewagę. Wygrana Limbudu, klóry już wcześniej zapewnił sobie mistrzostwo nie zmienia zbyt wiele. Odszkodowania nadal utrzymują drugie miejsce w tabeli i mają wszystko w swoich rękach by bronić medalową pozycję.