Niezwykle wyrównany i nerwowy mecz oglądaliśmy w spotkaniu numer cztery pierwszej kolejki zmagań BL. Lepiej w spotkanie weszli ‘granatowi’ i to oni za sprawą Grzegorza Bauera wyszli na prowadzenie. Następnie walka przeniosła się do środka pola. Wiele było starć ‘bark w bark’ przez co spotkanie nabierało nam z każdą minuta rumieńców. W kolejnej części meczu padło wyrównanie, Michał Zięba popisał się efektownym lobem i było 1:1. Ostatnie słowo pod koniec pierwszej połowy należało do A.S.A- która po bramce Ryszarda Maja schodziła na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem. Druga połowa podobnie jak pierwsza była zacięta. Było wiele dobrych okazji jednak dobrze bronili tego dnia bramkarze. Po golach Łukasza Mirusa i Pawła Matery A.S.A wygrała 3:2.