W ostatnim meczu rozgrywanym w ramach VIII kolejki zmierzyły się drużyny Tauron Dystrybucja oraz Food Care. Ekipa gości na ten mecz skompletował jedynie pięciu zawodników, dlatego bardzo ciężko było im stawić czoła w konfrontacji z będącą na fali drużyną Tauron Dystrybucja. Przez pierwsze kilka minut mądrze się bronili czarni dzięki czemu nie pozwolili gospodarzom na zdobycie gola. Jednak w 7 minucie białym udało się przedrzeć w końcu przez obronę gości i zdobyli swoją pierwszą bramkę. Jej strzelcem okazał się Karol Kęska. Chwilę później z bardzo groźną kontrą wyszli goście, ale strzał Tomasza Kroka nieznacznie minął słupek bramki. Co nie udało się jemu, udało się jego partnerowi z drużyny. Po strzale Marcina Juszczyka piłka zatrzepotała w siatce bramki rywali. Podrażnieni tym golem gospodarze ruszyli do bardziej stanowczych ataków. Szybko zdobyli gola na 2:1, a jego strzelcem ponownie był Karol Kęska. Przed przerwą dołożyli oni jeszcze dwa trafienia: Krzysztof Sadko i Piotr Krasoń i na tablicy widniał wynik 4:1. Druga połowa, to dalsza dominacja białych. Zaaplikowali swoim rywalom kolejne cztery bramki. Ich strzelcami byli odpowiednio: Maciej Morasiewicz, Piotr Krasoń 2x oraz Krzysztof Sadko. W samej końcówce czarni mogli zmniejszyć rozmiar porażki, ale piłka po strzale głową przez Jacka Nigbora trafiła w poprzeczkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:1 dla drużyny Tauron Dystrybucja. Dzięki temu zwycięstwo awansowali oni na trzecie miejsce w tabeli.