W meczu otwierającym VII kolejkę zmagań w II lidze A spotkały się drużyny vice lidera obecnych rozgrywek, a więc zespołu APRISO oraz niżej notowanego BWI Group. Mecz bardzo dobrze rozpoczęli goście. W 3 minucie dwójkową akcję wykończył Adam Buras i wyszli oni na prowadzenie 1:0. Potem pomimo tego, że lepiej piłką grali zawodnicy bordowych to gospodarze zaczęli dochodzić do swoich sytuacji strzeleckich. Najpierw Bartosz Gągol minimalnie przestrzelił obok bramki, a w następnej akcji ten sam zawodnik nie wykorzystał sytuacji sam na sam  z bramkarzem. W końcu udało mu się to w 12 minucie gdy dobił strzał sparowany przez bramkarza po rzucie wolnym. W odpowiedzi świetną okazję do zdobycia bramki mieli zawodnicy APRISO, ale nie wykorzystali nadarzającej się okazji. Jednak przed przerwą udało im się strzelić jeszcze jedną bramkę, a jej autorem był ponownie Adam Buras. Na tego gola szybko odpowiedzieli im gospodarze, bowiem w następnej akcji w zamieszaniu podbramkowym zimną krew zachował Jacek Orszulik i wpakował piłkę do siatki. Po zmianie stron szybko gola dającego prowadzenie zdobyli goście, a konkretnie Rafał Kołacz. Zawodnicy BWI Group do końca meczu starali się strzelić bramkę dającą remis jednak brakowało im wykończenia w sytuacjach podbramkowych. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem drużyny APRISO 3:2.