W meczu rozpoczynającym VI kolejkę zmagań zmierzyły się ze sobą drużyny VSoft oraz BWI Group. Spotkanie rozpoczęło się lepiej dla gości, którzy już w 5 minucie meczu strzelili bramkę na 1:0. Po ładnej kontrze w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Marcin Majkowski i wykorzystał nadarzającą się okazję. Z czasem mecz się wyrównał i gra była toczona głównie w środku pola. Nieliczne groźne akcje z obu stron niestety nie potrafiły zakończyć się golem. Po zmianie stron pierwsi do ataku ruszyli zawodnicy VSoft. Starali się oni strzelić gola dającego remis, ale dobrze funkcjonowała dziś obrona gości. W końcu jednak dopięli swego. W 32 minucie meczu strzał z rzutu wolnego wykonywał Tomasz Orszulak, piłka po drodze odbiła się od Pawła Kiermasza czym zmyliła bramkarza gości i wpadła do siatki. W odpowiedzi dwie minuty później to zawodnicy BWI Group wykonywali rzut wolny. Do piłki podszedł Bartosz Gągol i celnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie 2:1. Takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie. Sytuacje żółto-czarnych w ligowej tabeli robi się coraz gorsza, natomiast niebiescy przesuwają się w górę tabeli o jedno oczko.