W meczu kończącym V kolejkę spotkań w II lidze zmierzyły się ze sobą drużyny Expedition Club, a także State Street I. Spotkanie to rozpoczęło się od przewagi zawodników State Street I. Już pierwsza ich akcja zakończyła się golem, którego strzelcem był Piotr Wojtasiewicz, a asystował mu Maciej Kusiński. Kolejne minuty meczu to dalsze przewaga gości. Stwarzali sobie oni więcej sytuacji podbramkowych, a prym w swojej drużynie wiódł strzelec pierwszej bramki, a więc Piotr Wojtasiewicz, brakowało mu jednak trochę szczęścia by zdobyć kolejną bramkę. Sztuka ta udała się z kolei jego koledze z zespołu, a mianowicie Maciejowi Fafarze. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem State Street I 2:0 i wydawało się, że w drugiej połowie będą oni kontrolować przebieg meczu. Po zmianie stron jednak to gospodarze ruszyli do śmielszych ataków. Po strzale głową jednego z ich zawodników piłka minimalnie minęła słupek bramki gości. Kolejne akcje przyniosły w końcu upragnione gole. Najpierw na 2:1 bramkę strzelił Krzysztof Wójcik. Pobudzeni tym golem ruszyli do jeszcze bardziej skomasowanych ataków. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się wynikiem 2:1, w samej końcówce bramkę dającą remis drużynie Expedition Club zdobył Michał Kusz. Z przebiegu meczy wynik sprawiedliwy, jednak zapewne jedni jak i drudzy mieli nadzieję na zdobycie w tym spotkaniu kompletu punktów.