W trzecim meczu zmierzyły się drużyny Tauron Dystrybucja oraz State Street I. Przed meczem zespół białych zajmował ostatnie miejsce w lidze, mając na koncie dwie porażki, natomiast zespół niebieskich plasował się na piątym miejscu z jednym zwycięstwem i jedną porażką. Drużyny rozpoczęły mecz od spokojnego rozgrywania piłki, gra toczyła się głównie w środku pola. Jako pierwsi groźną akcję przeprowadzili zawodnicy State Street I, ale piłka po strzale Tomasza Wachala zatrzymała się na poprzeczce bramki gospodarzy. W odpowiedzi po bardzo ładnej akcji do pustej bramki nie trafił Maciej Morasiewicz. W 10 minucie spotkania padł pierwszy gol, a jego strzelcem został Piotr Wojtasiewicz ze State Street I. Rywale szybko wyrównali za sprawą Karola Kęski i było 1:1. Jednak jeszcze przed końcem pierwszej połowy ponownie prowadzenie niebieskim dał Maciej Kusiński. Druga połowa toczyła się już tylko pod dyktando gości. W 27 minucie zdobyli oni bramkę na 2:2 ( Paweł Sadko). Biali stwarzali sobie więcej klarownych sytuacji do zdobycia gola i w efekcie tego udało im się strzelić jeszcze dwie bramki. Ich strzelcem był Andrzej Szafrański. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Tauron Dystrybucja. Białym udało się odnieść pierwsze cenne zwycięstwo, dzięki czemu opuszczają ostatnie miejsce w ligowej tabeli.