W kolejnym meczu w ramach II kolejki naprzeciw siebie stanęły drużyny Tauron Dystrybucja, a także Expedition Club. Po zeszłotygodniowych meczach pewniakiem do zwycięstwa była drużyna niebieskich. Od początku spotkania widoczna była przewaga zawodników Expedition czego efektem już w 5 minucie była bramka strzelona przez Piotra Lipę. Ataki piłkarzy nie słaby i chwilę potem sędzia podyktował karnego, którego na bramkę zamienił Stanisław Banach. W końcówce pierwszej połowy trzy decydujące ciosy zadała drużyna Expedition, za sprawą Macieja Brzyskiego, który w odstępie 4 minut zdobył 3 bramki ustrzelając tym samym klasycznego Hatticka. Druga połowa nie przyniosła zmiany w obrazie spotkania. Dalej drużyną, która atakowała byli niebiescy w efekcie czego dołożyli oni białym kolejne 5 bramek. Ich strzelcami byli Michał Kusz (2x), Wiktor Karcz, Krzysztof Wójcik oraz Grzegorz Szajna. Ekipa Tauronu stać było tylko na kilka groźnych strzałów na bramkę niebieskich, jednak żaden z nich nie zakończył się bramką. Podsumowując w pełni zasłużone zwycięstwo drużyny Expedition Club. Ekipa Tauron Dystrybucja doznaje drugiej bardzo wysokiej porażki w rozmiarze, aż 0:10.