Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 9450

Żółte kartki: 4155

Czerwone kartki: 379

Nie ma siły na Nupi...

Sezon powoli dobiega końca, a Krakowscy Barmani pozostają jedyną drużyną, która zabrała punkty Nupi. Perwszy pojedynek wspomnianych drużyn zakończył się remisem, a to zwiastowało spore emocje w meczu rundy rewanżowej i tak właśnie było. Krakowscy Barmani walczący o podium rzucili wszystko na jedną kartę i grali o zwycięstwo z faworytem. Co prawda Czerwoni objęli prowadzenie w 8. minucie za sprawą Dawida Byrskiego, ale kolejne dwa słowa należały do Barmanów. Najpierw Michał Piątek, a następnie Konrad Karoń odwrócili na moment losy rywalizacji. To jednak nie zburzyło pewności doświadczonych graczy Nupi, którzy jeszcze przed przerwą odrobili straty z nawiązką, a po zmianie stron podwyższyli prowadzenie na 4:2. Barmani walczyli do końca, ale udało im się jedynie zmniejszyć rozmiary przegranej.