Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 2531

Czerwone kartki: 311

Średnia ocena: 4.8888888888889

Myślami przy meczach sezonu...

Swoją robote wykonał MPEC. Fioletowi w niezłym stylu ograli iCar. Całe spotkanie ustawiła pierwsza odsłona. W 9. minucie prowadzenie 2:1 MPEC-owi dał Patryk Tomczyk, a w kolejnych minutach przed przerwą Fioletowi kontratakami wypunktowali Żółtych. iCar zagrał zdecydowanie lepiej w drugiej odsłonie. W pewnym momencie zmniejszył straty do trzech goli i miał po swojej stronie przewagę jednego zawodnika, ponieważ MPEC grał w osłabieniu po żółtej kartce dla Konrada Janusa. To jednak na niewiele się zdało dla iCara. MPEC nie tylko przetrwał trudny czas, ale na dodatek przypieczętował swoje zwycięstwo. Fioletowi myślami są już przy dwóch meczach z RMF MAXXX, który rozegrają w najblliższym czasie. Wygląda na to, że to właśnie te pojedynki zdecydują o losach mistrzostwa.