W meczu nr 3 tego wieczoru Shell podejmował IBM. Faworytem w tym spotkaniu był IBM który do tego spotkania przystępował z 4 miejsca. Od początku zawodnicy jednych i drugich narzucili wysokie tempo. Ozdobą pierwszej połowy był strzał Pawła Koconia który fenomenalnie przymierzył z niemal połowy boiska. Na przeszkodzie stanęło spojenie słupka z poprzeczką bramki Marco Appollonio. Kolejne minuty były popisem skuteczności gospodarzy. Najpierw Łukasz Bak a później Radosław Ochalski pokonali Wojciecha Misia. Do połowy było więc 2:0. W drugiej części spotkania Shell jeszcze bardziej udokumentował swoją przewagę zdobywając kolejne bramki. Na listę strzelców wpisali się: Paweł Kalinowski, Łukasz Ślusarczyk oraz kolejną bramkę dołożył Łukasz Bąk. IBM stać było tylko na dwie bramki autorstwa Wojciecha Szyszko oraz Tomasza Górki. Zasłużone więc 3 punkty wędrują na konto gospodarzy, którzy wygrywając to spotkanie, sprawiają niespodziankę.