Mecze czołówki tabeli Biznes Ligi zawsze ekscytowały. Nie inaczej było i tym razem. Walczący o najwyższe cele Hotel Galaxy, musi przeboleć stratę punktów z ambitnym zespołem Gazowników. Mecz był niezwykle zacięty czego dowodem jest, fakt że ani jedni ani drudzy nie mogli odskoczyć na spokojne prowadzenie. Cały czas trwała wymiana cios za cios. Na prowadzenie wyszli goście którzy po składnej akcji i strzale w długi róg bramki przez Piotra Frońskiego zaskoczyli białych. Wyrównał Norbert Olszewski. Do końca pierwszej połowy Wojciech Jaskowski oraz Grzegorz Pełzak wpisali się na listę strzelców. Druga odsłona zapowiadała się pasjonująco. W przeciągu 2 minut Gazownicy za sprawą Wojciecha Jaskowskiego wyszli na prowadzenie by chwilę później stracić po błędach w obronie 2 gole zdobyte przez Norberta Olszewskiego. Tak więc ich radość nie trwała długo. Gdy wydawało się że Hotel pokona, dobrze grających tego dnia gości na 4:4 wyrównał 2 minuty przed końcem niezastąpiony tego dnia Wojciech Jaskowski. Zawody te śmiało można określić mianem meczu kolejki. Strata punktów przez gospodarzy musi boleć w kontekście drużyny Food Care. Gazownicy dzięki ambitnej postawie, mogą śmiało walczyć o podium ligi.