Najwyższe zwycięstwo

Sabre dość nieoczekiwanie rozbiło ES-System! Dzięki tej wygranej do wczorajszego rywala traci już cztery punkty. Już po pierwszej połowie było ,,pozamiatane’’! ,,Czerwoni’’ prowadzili 5:0, schodząc na przerwę. Niecałych dziewięciu minut potrzebował Martin Jones, aby skompletować klasycznego hat-tricka. W drugiej połowie honor ,,Czarnych’’ uratował Kamil Garbala, ale był to jedyny akcent ES-System, który jeszcze przed końcem tego jednostronnego meczu zdążył jeszcze przyjąć trzy ciosy. Hat-tricka Martinowi pozazdrościł Wojtek Pasieka. Najwyższe zwycięstwo Sabre w krótkiej historii występów w Totolotek Biznes Lidze stało się faktem. W takiej formie debiutant może sporo namieszać w końcówce sezonu.