W przedostatnim meczu na boisko wybiegły drużyny Amway i Sklepy Kocyk. Pierwsza część spotkania była niezwykle zacięta, a o jej wyniku zadecydowały dwie bramki strzelone przez „zielonych” w przeciągu 1min. Wynik otworzył Mikołaj Biel po asyście bramkarza, chwilę później do bramki trafił Arkadiusz Drab. Gospodarze mieli pełno swoich okazji ale jak na złość piłka nie chciała wpaść do bramki. Należy również wyróżnić bramkarza gości Tomasza Chpchołka, nie dość, że przyczynił się do pierwszej bramki to nie dopuścił do strzelenia bramki zachowując czyste konto w pierwszej części spotkania.

W drugiej połowie zespoły zamieniły się rolami. Bliźniacze akcje tym razem dla Amway doprowadziły do remisu w ciągu 1min padły dwie bramki których autorami byli Łukasz Kubiak i Jorge Garcia Felipe. Wydawać by się mogło, że będzie to wyrównany mecz i remis będzie utrzymywał się do końca spotkania. Stało się inaczej…. w drużynie gospodarzy pojawiła się duża skuteczność piękne akcje wyprowadzane lewą stroną boiska przez wyżej wymienionych Łukasza Kubiaka i Jorge Garcia Felipe (3 bramki), który kończył je efektownymi bramkami doprowadziły do wyniku 7:2. Swoje trafienia również dołożyli Maciej Niec 2x oraz Augustin Jadot. Sklepy Kocyk w porównaniu do pierwszej połowy spisywali się o wiele słabiej nie zaliczając żadnego trafienia w drugiej części spotkania.