Żółte kartki: 1703

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Comeback Tecnocasy...

Blisko czwartego zwycięstwa w obecnym sezonie był TDEC. Ostatecznie jednak gracze w czarnych koszulkach muszą się obejść się smakiem. Tecnocasa nie złożyła broni, pomimo że na początku drugiej połowy przegrywała już 1:3. W kolejnych minutach gracze w białych koszulkach z nawiazką odrobili straty i pomimo dużych problemów zapisali do swego dorobku kolejny komplet punktów, który przybliża ich do medalu. Trzeba przyznać, że TDEC zasłużył na więcej grając momentami porywająco i mając okazje do rozstrzygnięcia rywalizacji. Jeśli zapamiętamy coś po tym spotkaniu to z pewnością będą to dwa piękne trafienia Jerzego Kozioła. Jedno po świetnej zespołowej akcji, a drugie po atomowym uderzeniu z dystansu. Co z tego skoro za walory artystyczne punktów się nie przyznaje, a te zgarnęła Tecnocasa, która potrafiła wykorzystać proste błędy przy wyprowadzaniu piłki graczy TDEC.