Mecze: 1027

Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Jubileuszowe zwycięstwo

W starciu starych dobrych znajomych górą REN-BET! Zespół Rafała Woźniaka pokonał Amway, wskakując tym samym do górnej połowy klasyfikacji III Ligi A. Takiego obrotu spraw nie zapowiadały początkowe fragmenty, kiedy to „Biało-Czerwoni” zbudowali skromną przewagę po strzale Variusa Pouliantisa. Rywal odpowiedział jednak w najlepszy możliwy sposób i nie dość, że szybko doprowadził do wyrównania, to jeszcze udał się na przerwę przy prowadzeniu 3:1. Świetny mecz Maksyma Kravchenki, który skompletował hattricka jak i wybornego asystenta – Grzegorza Szczygła (pięć kluczowych podań) pozwolił „Żółtym” odnieść swoje jubileuszowe, sześćdziesiąte zwycięstwo! Na wygraną czeka wciąż team Tomasza Galiszewskiego, który do tej pory jako jedyny legitymuje się zerowym dorobkiem.