Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

Po raz pierwszy na ,,zero z tyłu’’

Pierwsze starcie DIAMONDU z TeleTechem trzymało nas w napięciu do ostatniego gwizdka. Ostatecznie minimalnie lepsi byli zawodnicy z pomarańczowych strojach (4:3). Wczoraj w konfrontacji z teamem Antonio Rossomando zgarnęli dublet, a kluczem do tego okazała się szczelna defensywa, która po raz pierwszy w tym sezonie zagrała na ,,zero z tyłu’’! TeleTech wykazywał dużą ochotę do gry, ale miał rozregulowane celowniki, albo ich ataki zatrzymywały się na oponencie. W dziesiątej minucie w polu karnym faulowany był Łukasz Sieliwiak i arbiter bez chwili zawahania wskazał na ,,jedenastkę’’. Tę zmarnował Konrad Komperda. Swoje winy odkupił chwilę później, otwierając wynik tego starcia. W drugiej połowie Konrad miał jeszcze kilka okazji, ale minimalnie chybiał. Na szczęście więcej zimnej krwi zachowali Łukasz Sieliwiak i Adrian Szymski, ustalając końcowy rezultat meczu.