Pierwszy mecz to starcie drużyn sąsiadujących ze sobą w tabeli Ekspress Ligi, a dokładnie siódmego HCL i ósmego KPMG. Zawodnicy obu drużyn pewnie wychodzili na boisko. Po 5min gry przewagę objęło KMPG po strzale Kamila Banasia. Jak się później okazało była to jedyna bramka strzelona przez drużynę „niebieskich”. Faworytem okazało się HCL które do połowy prowadziło 4:1. Druga połowa to spokojna i skuteczna gra HCL nawet bez bramkarza który obejrzał czerwoną kartkę. Widać było, że panowali na boisku. Pojawiały się ładne bramki których bramkarz KPMG nie miał szans obronić. Na listę strzelców dla drużyny HCL wpisali się: Armands Bricis (3bramki), Carlo Mollica (2bramki), Marco Merati (2bramki), Antonio Lenguasco Padilla (1bramka), Steven Soto (1bramka). Ostateczny wynik to 9:1.